ד"ר יואב קורן

 

דר' יואב קורן, נולד וגדל בקיבוץ רמת השופט וכעת מתגורר עם אשתו לירון, שתי בנותיו אלה ושי וכלבתו האהובה ביאנקה בחיפה. יואב בוגר תואר ראשון בביולוגיה מטעם אוניברסיטת חיפה בהצטיינות ובוגר בית הספר לוטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית. עם סיום לימודי הוטרינריה עבד בבית חולים וטרינרי גדול בחיפה שם רכש ניסיון מעשי רב ברפואה וטרינרית בדגש על רפואת חירום, כירורגיה ורפואה פנימית. עם הקמת המרכז הוטרינרי בטבעון משקיע יואב את כל מרצו במתן שרותים רפואיים באופן מקצועי ככל הניתן תוך שימוש במיטב הטכנולוגיה הקיימת בשוק, עם דגש על שירות אדיבות ואהבה רבה לבעלי חיים.

ד"ר דקלה אלברט

ד"ר דקלה אלברט נולדה בקרית אתא. כבר כילדה, המשיכה שלה לחיות היתה בלתי נמנעת כאשר אביה ודודה היו צריכים לחלץ אותה מלחיצת יד איתנה עם שימפנזה בגן חיות.

היום ד"ר דקלה מתגוררת עם בעלה אורי, וילדיה יונתן ותמר, רוזי הכלבה וצ'יקה החתולה ברמת ישי.

ד"ר דקלה סיימה תואר בביולוגיה בטכניון בהצטיינות, והמשיכה ללימודי וטרינריה בבית הספר הוטרינרי ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית.

מסיום לימודיה עבדה ד"ר דקלה במרפאות של חיות מחמד וצברה ידע ונסיון רב.

כל זאת היא עושה במסירות ואהבה אינסופית לבעלי החיים.

reut.png

ד"ר רעות מזור

 

ד"ר רעות מזור נולדה וגדלה בתמרת.

מגיל צעיר התאהבה בחיות מחמד והתנדבה במסגרות שונות.

היום, מתגוררת ברמות מנשה עם הבעל הראל, הילדה יערה, הכלבים פלקור, שיפי וג'וקר והחתול צ'וקו.

ד"ר רעות סיימה תואר ראשון בביולוגיה בהצטיינות באוניברסיטה הפתוחה והמשיכה ללימודי וטרינריה בבית הספר הוטרינרי ע"ש קורט של האונברסיטה העברית.

עם סיום לימודיה עבדה במרפאה עמוסה בדרום הארץ ולאחר מכן השתקעה בצפון והצטרפה לצוות המרפאה. ד"ר רעות תשמח לקבל את פניכם בחיוך רחב, מקצועיות ומסירות.

רות ניקרסוב

רות, אחות וטרינרית, גדלה בשהם ומצאה את מקומה לבסוף בקריית טבעון. רות היא בעלים גאה לחתול שחור חצי עיוור בשם סטיבי ריי (עליו היא מעידה כי הוא כישרוני לא פחות מריי צ'ארלס וסטיבי וונדר). רות נחשפה לראשונה לעולם בעלי החיים דרך סדרת סיפורי ילדים אודות דוקטור "איי באליט" (איי כואב ברוסית) וטרינר רוסי שהיה נוסע לאפריקה לטפל ולרפא בעלי חיים פצועים. מאז תמיד רצתה לטפל ולעזור לבעלי חיים והיום שמחה לממש זאת במרפאה ולקבל אתכם ואת יקירכם בחיוך עם המון נתינה ואהבה.

תהילה עוזרי יריב

תהילה, אחות ראשית ומנהלת המרפאה,  תושבת קיבוץ הסוללים, נשואה ליובל, אמא של נעה, עומר וניר, מגדלת שלושה כלבים (ללה, בונוס וזואי), שלוש חתולות (נסטי, מגי ונופר) והיד עוד נטויה..

מלבד עבודתה במרפאה, תהילה היא גם מדריכת הכנה ללידה ודולה בלידות בית ובבתי חולים. מאז ומעולם היא מחוברת לבעלי החיים, מסייעת להם במציאת בתים, מתנדבת בעמותות שונות ופעילה נמרצת לזכויות בעלי חיים. השילוב בין אהבת אדם, טבע ובעלי החיים הם שילוב מושלם עבורה והעבודה במרפאה עם אנשים וחיות המחמד מסבה לה ולנו הנאה צרופה.